KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikoner 16583200
nr 1658 3200
Ikoner
2 st, 1800-tal, 31x27 - 32x27 cm, slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:50:16
700 kr
800 kr
900 kr